Zadzwoń do Łukasz Dziura

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Dziura świadczy profesjonalną pomoc prawną. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.

Łukasz Dziura

Radca prawny Łukasz Dziura

Jestem absolwentem Wydziału Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II w Lublinie, radcą prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie, przy której również odbywałem szkolenie aplikacyjne. Zajmuję się przede wszystkim sprawami cywilnymi ze szczególnym uwzględnieniem tematyki odszkodowań i windykacji należności.

Posiadam bogate doświadczenie zarówno w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych osób fizycznych, jak i w obsłudze podmiotów występujących na rynku ubezpieczeń.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem:

  • pracując w kancelariach prawnych,
  • prowadząc własną działalność gospodarczą,
  • współpracując z serwisami internetowymi udzielającymi porad prawnych.

Współpracuję z prawnikami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa, co pozwala na znalezienie optymalnego rozwiązania wielu problemów. Będąc członkami samorządu radców prawnych i adwokatów, kierujemy się najwyższymi standardami etycznymi wynikającymi z Kodeksów Etyki Zawodowej. Klientom zapewniamy dyskrecję i ochronę danych osobowych.

Zespołu nie stanowią przypadkowe osoby. To grupa prawników, którzy do powierzonych spraw podchodzą rzetelnie i skrupulatnie. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, ponieważ praktyka pokazuje, że nie ma dwóch takich samych spraw.

Doświadczenie zdobywaliśmy współpracując z wieloma renomowanymi kancelariami z Lublina i nie tylko. Zdobyta praktyka pozwala zaoferować Państwu pomoc przede wszystkim w zakresie szeroko pojętego prawa cywilnego, w szczególności odszkodowań, spraw rodzinnych, spadkowych, windykacji należności czy spraw zakresu prawa pracy. Jako kreatywni prawnicy rozwiązujemy problemy z różnych dziedzin prawa, często nietypowe.

Pomoc świadczona jest na terenie województwa lubelskiego, w szczególności w Lublinie i Tomaszowie Lubelskim (po wcześniejszym umówieniu spotkania telefonicznie bądź drogą e-mail), jak również na terenie całej Polski (w drodze internetowych porad prawnych).

W zależności od oczekiwań Klientów, Kancelaria oferuje stałą obsługę prawną, jak też pomoc w pojedynczych sprawach. W naszej ofercie znajdą Państwo m. in. porady prawne (również te udzielane przez Internet), opinie prawne, pisma procesowe, zastępstwo procesowe, umowy, odwołania, pomoc w dochodzeniu odszkodowań i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w zakładce oferta.